Оқытушылар

Колледж әкімшілігі

Измухамедов Мирсат Әйденұлы

Колледж директоры, «Қазақстан Республикасының білім беру ісінің құрметті қызметкері» атағының иегері

 

 

Бисенова Ажар Ходжабердыевна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

 

 

 

Сдыкова Гульшат Габиденовна

Оқу және өндіріс жөніндегі директордың орынбасары

 

 

 

Пироженко Виктория Андреевна

Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары

 

 

 

Ершова Ольга Николаевна

Экономикалық жұмыс жөніндегі директордың орынбасары

 

 

 

Колледждің оқытушылары

Колледж оқытушыларының сапалық құрамы

Қазіргі уақытта колледжде 60 оқытушы жұмыс істейді. Олардың ішінде жоғары және бірінші санаттағы 22 адам (41%)

2 дәрежелі ҚР Құрметті қызметкері

7 – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасы

10 – облыстық білім департаментінің сертификаттары

9 – Білім бөлімі алғыс хаты

4 – облыс әкімінің грамотасы

2 – облыс әкімінің алғыс хаты

2 – «Нұр Отан» партиясының алғыс хаты

1 – Қазақстан Республикасы Президентінің алғыс хаты

12 – TиПО MO-ның УМК-дан алғыс хат

1 – Жастар саясаты басқармасынан алғыс хат

2 – Worldskills Kazakhstan ресми өкілдігінің арқасында

1 – Құрмет ордені

2 – Қ.И.Сатпаевтың ордені

3 – «Ақтау – 50 жыл» медалі

1 – «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 25 жыл» медалі

2 – А.Байтұрсынов атындағы медаль

2 – Туризмнің құрметті қызметкері

1 – «Шекара әскерлерінің 90 жылдығы» медалі

1 – «II дәрежелі өте жақсы шекарашы» белгісі

1 – «Шекара қызметінің 20 жылдығы» медалі

1 – «Мұғалім-зерттеуші» номинациясы

 

Арнайы пән бағытындағы пәндер бірлестігі

  1. Измухамедов Мирсат Айденович – өлкетану факультатив
  2. Чекрыжова Светлана Александровна – экономика
  3. Алибекова Айна Алпысбаевна – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  4. Умбетова Раушан Орусбаевна – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  5. Алкувадова Тилектес Суралбековна – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  6. Сәрсенова Мереке Берікқызы – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері(бала күтімінде)
  7. Тогузбаева Улпан Илесовна – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  8. Нуржанова Сымбат Мирғалиқызы -«Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  9. Ералы Сырым Қайратулы – «Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  10. Ретбаева Альбина Догдырбаевна-«Тамақ ұйым-тыру» өнд-к шебері
  11. Муратова Батис Алписьбаевна –«Тамақ ұй-тыру» арн пән оқытушысы
  12. Субботина Людмила Александровна – –« Там ұй-тыру» арн пән оқытуш
  13. Базарова Гульнур Ерлановна –«Туризм» маман арн пән оқытушысы (бала кү-де)
  14. Исамбаева Жансулу Азаматовна- «Туризм» маман арн пән оқытушысы
  15. Шадиярқызы Гүлназия – «Туризм» маман арн пән оқытушысы(бала күтімінде)
  16. Шопанов Сәрсен Қожабергенұлы – «Туризм» мам арн пән оқытушысы
  17. Латышева Оксана Геннадьевна – экономика
  18. Сдыкова Гүлшат Габиденовна – экономика
  19. Кушанова Гулнур Джексембаевна – экономика
  20. Бисенбайқызы Эльвира – қонақ үй шаруа ұйым (бала күтімінде)
  21. Кушбаева Акшагуль Аллабердыевна- Аударма ісі» маман арн пән оқытушысы
  22. Аубекерова Ляззат Ермеккалиевна– Аударма ісі» маман арн пән оқытушысы
  23. Шайырова Гульнар Султансиыковна – Аударма ісі» маман арн пән оқытушысы
  24. Орунбасарова Қамажай– «Аударма ісі» маман арн пән оқыт-сы (бала күтім-де)
  25. Черипова Шынар Сырымбековна– Аударма ісі» мам арн пән оқыт-сы (бала күт-де)
  26. Саматова Гүлзада Нұғыметқызы– Аударма ісі» маман арн пән оқыт-сы (бала күт-е)
  27. Аманжолова Маржан Пердебаевна– Аударма ісі» маман арн пән оқыт-сы (бала күт-де)

 

Қоғамдық-гуманитарлық бағытындағы пәндер бірлестігі

  1. Уралбаева Райхан Мендихановна –қоғамдық пәндер
  2. Идекешова Маржан Гинаятовна – орыс тілі мен әдебиеті
  3. Бисенова Ажар Ходжабердыевна – орыс тілі мен әдебиеті
  4. Пироженко Виктория Андреевна – орыс тілі мен әдебиеті
  5. Кобланова Айман Нурмухановна – қоғамдық пәндер
  6. Гульджикова Айнұр Жарылгасовна – тарих пәні оқытушысы
  7. Нұр Раушан Жұмажанқызы – қоғамдық пәндер оқытушысы
  8. Епенова Лимон Бисенқызы – қазақ тілі мен әдебиеті
  9. Тәжімағамбетова Нұргүл Сәбитқызы – қазақ тілі мен әдебиеті
  10. Арсланова Ажар Айтбаевна – қазақ тілі мен әдебиеті
  11. Сакуанова Гульжан Рсановна – география пәні оқытушысы
  12. Саматова Анаргүл Саматқызы – география пәні оқытушысы
  13. Аскарбек Айнур Талганкызы – ағылшын тілі пәні оқытушысы
  14. Байтуякова Мадина Акимбековна – ағылшын тілі пәні оқытушысы
  15. Ильясова Жадыра Жанибековна – қытай және ағылшын тілі пәні оқытушысы
  16. Таупекова Жанар Аскарбаевна- ағылшын тілі пәні оқытушысы (бала күтім-де)
  17. Басшиева Гаухар Буркитовна– Аударма ісі» мам арн пән оқ-сы (бала күт-де)
  18. Сарсенғұлова Қырмызы Қдырбайқызы – психология (бала күтімінде)
  19. Рат А.М – түрік тілі(бала күтімінде)

 

Жаратылыстану-математикалық бағытындағы пәндер бірлестігі

  1. Даулетбаева Гауһар Төлемісқызы – информатика пәні
  2. Өмірзақова Иба Ізімбергеновна – математика пәні
  3. Беисекова Меирамхан Алибековна –химия және биология пәні
  4. Бердіханова Бағылан Бердіханқызы – биология пәні оқытушысы
  5. Нысанбаева Меруерт Ергалиевна – биология пәні оқытушысы
  6. Конырова Гульзият Сагингалиевна – информатика
  7. Тохтахунов Алмаз Амутович- Алғашқы әскери дайындық
  8. Нсанов Сарсенбай Даулеткалиевич – дене тәрбиесі
  9. Нугманова Диляра – информатика(қосалқы)
  10. Калиева Баянслу Шаяхметовна – математика, физика
  11. Әлқуат Қама Сулейменқызы – физика пәні оқытушысы
  12. Абдирахманова Айнур Данабаевна – информатика пәні оқытушысы
  13. – Шошанов Даниел Оразбаевич – дене тәрбиесі
  14. Дәрменбаев Нұрлыбек Кобдабайұлы – дене тәрбиесі